Restaurace a vinárna Victoria, Želešice, 24. dubna 80

restaurace-victoriaNabízíme příjemné posezení v restauraci a vinárně s kapacitou 50 a 60 míst. Vybrat si můžete z naší široké nabídky lahvových a sudových vín. Suroviny z kterých připravujeme naše pokrmy pečlivě vybíráme od českých dodavatelů. Mezi naše speciality patří pečené vepřové koleno, marinovaná žebra, čerstvý pstruh, domácí hamburger.

Rádi pro Vás připravíme rodinné oslavy, promoce, rauty, firemní večírky, školení, křtiny, školní setkání, dětské oslavy, svatby a jiné dle Vašeho přání.

Poradíme v případě zájmu zajistíme služby fotografa, kameramana, kadeřníka, muzikanta, limuzín, výzdob, domácího cukroví, dorty z pravého marcipánu, svatební koláčky, trubičky a mnohé další spojené s přípravou oslavy. Pro nejmenší zde máme připraven dětský koutek.

Po celý pracovní týden nabízíme výběr ze tří jídel od 75,-Kč . Při zakoupení poledního obědu do vlastního menu boxu je zvýhodněná cena 69,- Kč. Nutné nahlásit vždy den dopředu osobně a nebo na tel. čísle733 282 454. Výdej jídla od 10:30 - 11:00 v restauraci.

vinarna-victoriaNa víkend vždy připravujeme zvýhodněné speciální polední menu.

Bližší informace a společenské akce, které pro Vás budeme připravovat najdete v Novinkách na našich stránkách.

 

Těší se na Vás manželé Maarovi s kolektivem

Informace
 

 
Restaurace a penzion
24. dubna 80
664 43 Želešice
 
 
Po-Ne   
 11- 22 hod
 
 
     
 
 
 

bar

 

stul